Get Adobe Flash player

,,List do św. Mikołaja”

6 grudnia  jest dla wszystkich czasem wyjątkowym, nie tylko dlatego, że odwiedza nas św. Mikołaj ale również dlatego, że spełniają się nasze marzenia – te przyziemne, materialne, dające chwilę beztroski i okazję do uśmiechu... Marzenia są  czasem skrupulatnie wynotowane, czasem z pomocą rodziców w listach pisane.  A On wie, że  nie może nas zawieść!

Dzieci z gminy Kowala nie zapomniał również odwiedzić. Św. Mikołajowi towarzyszyły zabawne elfy, które były dodatkowo częstowały cukierkami. Ekipa św. Mikołaja  przemieszczała się, co prawda nie na saniach i reniferach, ale klimatycznie przyozdobionym samochodem, bo prezenty były duże i ciężkie. Uradowane i uszczęśliwione  dzieci dziękowały Św. Mikołajowi za wspaniałe prezenty. Cała akcja nie odbyłaby się gdyby nie nasi wspaniali darczyńcy i wolontariusze, dzięki którym  mogliśmy spełnić dziecięce marzenia.

Centrum Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wolontariuszom i sponsorom, którzy włączyli się do  akcji „List do Św. Mikołaja”. Oto lista wspaniałych ludzi, którzy sprawili, że 6 grudnia   był wyjątkowy:  Pan Marian Górecki, Pan Łukasz Chruślak, Pan Jarosław Słomka, Pani Iwona Warda, wolontariuszki z PG w Parznicach, wolontariuszki  z PSP w Kończycach -Kolonii, Pan Tadeusz Marczykowski, Pan Piotr Chełmiński.

Akcja jest wpisana w Program Rozwoju i Promocji Wolontariatu w Gminie Kowala na 2017 rok.